منو

روکش صندلی دنا پلاس طرح دنا

10016647

نو

460,000 تومان

46,000 تومان تخفیف

414,000 تومان

توضیح

خرید اینترنتی روکش صندلی دنا و دنا پلاس ایربگ دار

 

*دنا پلاس قله ای زیر پای شما  *

شعار تبلیغاتی گروه صنعتی ایران خودرو جهت خودرو دنا پلاس و به گفته مسئولین ایران خودرو ، آنها توانسته اند با تولید این خودرو به مشتریان خود احترام گذاشته و خودرویی زیبا مطابق با سلایق و انتظارات آنها تولید نمایند .

شرکت ایران خودرو در راستای پاسخگوئی به انتظارات روزافزون مشتریان خود اقدام به طراحی خودرو دنا نموده است .

خودرو دنا و دنا پلاس با وجود ویژگی هایی مثل ظاهر مدرن ، استفاده از قطعات با کیفیت ، صندلی های راحت و در نهایت امکانات گسترده تر توانسته جایگاه مناسبی میان مصرف کنندگان بدست آورد .

روکش صندلی دنا و روکش دنا پلاس تریم مشکی

طراحی روکش صندلی دنا و دنا پلاس (ایربگ دار) با امکان جابجایی صندلی های راننده و سرنشین جلو بصورت برقی  ۸ حرکته راننده (در چهارمحور افقی، عمودی، زاویه نشیمنگاه و پشتی صندلی), صندلی ۶ حرکته برقی سرنشین جلو (در سه محور افقی، زاویه نشیمنگاه و پشتی صندلی) و پشت سری صندلی های جلو با تنظیم ارتفاع و زاویه می باشد  .

استفاده از مرغوبترین و با کیفیت ترین پارچه مخمل مشکی در این روکش صندلی باعث شده طراحی دکوراسیون داخلی آن با تریم داخلی خودرو (داشبورد و رودری ) هماهنگ تر باشد. روکش صندلی دنا با تریم مشکی ظاهری زیبا و اسپرت به فضای داخلی این خودرو بخشیده است.

ضخامت ابر و آستری که در روکش صندلی دنا و روکش صندلی دناپلاس بکار رفته ۵ میل بوده و باعت شده هنگامیکه این روکش صندلی روی صندلی خودرو شما نصب می گردد علاوه بر زیبایی و تناسب رنگ با تودوزی از روکش صندلی اولیه شما در برابر آلودگی هوا محافظت کرده و همچنین اگر به دلیل بی احتیاطی سرنشینان ، لکه ای روی پارچه روکش صندلی ایجاد شود به راحتی با یک ابر اسفنجی و کمی مواد شوینده تمیز خواهد شد

روکش صندلی هایکو با تولید این روکش صندلی از جنس پارچه مخمل بادوام و رعایت تمامی استانداردها براحتی روی صندلی این خودرو نصب می شود .

 با توجه به وجود ایربگ در روکش صندلی دنا پلاس ، روکش صندلی هایکو به گونه ای طراحی و تولید شده است که مانعی برای باز شدن ایربگ هنگام تصادف وجود نخواهد داشت . در این روکش دریچه ای روی صندلی جلو برای این موضوع طراحی شده است . با نصب روکش صندلی هایکو دسترسی به صندوق عقب امکان پذیر می باشد . همچنین امکان نصب صندلی کودک در عقب (پایه های ISOFIX) ممکن می سازد .

برای مشاهده ی تمامی طرح ها و رنگ های روکش صندلی دنا و روکش صندلی دنا پلاس ایربگ دار در فروشگاه هایکو  اینجا کلیککنید.

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی www.hyco.ir روکش صندلی مورد نظر خود را انتخاب و بصورت خرید اینترنتی از خدمات حمل و نصب رایگان برخوردار شوید .

روکش صندلی هایکو تولید کننده روکش صندلی انواع خودروهای پژو پارس ، پژو ۴۰۵ ، پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۶ ، دنا ، دناپلاس ، رانا ، سمند LX ، سمند سورن ، تندر ۹۰ و تندر ۹۰ پلاس ، سوزوکی ویتارا ، اچ سی کراس ، پراید ۱۳۱ ، پراید ۱۳۲ ، پراید ۱۱۱ ، ساندرو ، ساینا ، بسترن B۳۰ را می باشد .

- همراه با دو عدد بالشتک پشت گردنی

- الگوی متناسب با فریم صندلی

- دارا بودن استانداردهای ضروری مورد نیاز پارچه های صنعت خودرو شامل :

 ۱) عدم تغییر رنگ پارچه در برابر نور خورشید

 ۲) عدم تغییر رنگ پارچه بعد از شستشو

 ۳) حفظ ظاهر پارچه در مقابل سایش

 ۴) مقاومت در برابر لکه پذیری

 ۵) مقاومت در برابر گسترش آتش

 

شرايط گارانتی:

به مدت  ۶ ماه از زمان نصب در خصوص تغيير رنگ و ابعاد پارچه و ايرادات دوخت دارای ضمانت می‌باشد.

موارد عدم شمول گارانتی:

ايجاد پارگی بر روی قطعه توسط اشياء، سوختگی و آسیب‌های ناشی از ريختن مواد شيميايی، پوسيدگی ناشی از عدم رعايت نظافت قطعه

   

ویژگی‌ها

رنگ مشکی
جنس تمام پارچه مخمل
رنگ مشکی
مناسب برای خودروی دنا پلاس (صندلی جلو دارای ایربگ می باشد)
قابلیت شستشو دارد
سایر توضیحات رنگ پارچه طرحدار وسط مشکی خط چین های سفید و پارچه کناری تمام مشکی می باشد

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر