به هایکو تکیه کنید!

دانشنامه هایکو

روکش صندلی هایکو از جمله اجناسی است که بعنوان آپشن در خودرو های ایران خودرو و سایپا  در نمایندگی های هایکو  نصب میگردد.  روکش صندلی فابریک  با بهترین کیفیت به دارندگان این خودرو ارائه می شود.در مورد نصب روکش صندلی عقاید متفاوتی وجود دارد. عده ای ازدوستان بر این عقیده اند که چرا تازمانی که میشود از لوازم خودرو استفاده نمود , استفاده ننماییم. این عقیده درست است اما به این نیز باید اندیشید که اگر پس از اینکه روکش فابریک صندلی کثیف شد بطوری که دیگر نتوان آن را تمیز نمود و یا اگر روکش فابریک صندلی خودرو پاره شود از روکش استفاده نماییم، دقیقا به مثال زمانی است که دارو را بعد از بیماری وتحمل رنج آن استفاده نماییم . وحال آنکه همگان میدانیم پیشگیری بهتر و کم هزینه تر از درمان است . پس با انتخاب یک روکش کاملا مشابه روکش خودرو ،می توان همان حس دلپذیر استفاده از روکش صندلی خوب را برد و نیز از آسیب به صندلی خودروی خود جلوگیری نمود.

روکش صندلی هایکو توسط کارشناسان فنی و مهندسی این شرکت مورد تست و ارزیابی قرار گرفته و تائیدیه لازم برای نصب بر روی تمامی خودرهای ایران خودرو و سایپا  را از واحد تحقیقات این شرکت دریافت داشته است. جنس این روکش صندلی ها از بهترین مواد است و ایجاد هیچ گونه حساسیت برای بدن نمی نماید.

برای نصب روکش صندلی باید به نکاتی توجه داشت و البته سلیقه شخصی نیز به صورت مستقیم بر نصب روکش صندلی موثر است. روکش هایکو بر اساس انواع سلیقه و نوع کاربری خودرو برای استفاده شما پیش بینی گردیده است. روکش صندلی های هایکو جهت خودروهای پژو پارس ، پژو 405 ، پژو 405 جدید ، پژو 206و207 ، سمند LX ، سمند سورن ، دنا ،دنا پلاس ، تندر 90 ، تندر90 پلاس ، ساندرو، پراید 111,132,131 ، تیبا 1 و تیبا 2 و ساینا تولید شده است که عبارت اند از :

1-  روکش صندلی فابریک تمام پارچه :

روکش صندلی هایکو از بهترین مواد اولیه تهیه شده است . این روکش از دو قسمت مرکزی و سایر قسمتها تهیه شده است. در قسمت مرکزی جنس پارچه همان حالت فابریک پارچه روکش صندلی خودرو می باشد . اما در سایر قسمتهای روکش صندلی از پارچه ساده همرنگ قسمت مرکزی و رودری می باشد . روکش صندلی فابریک هایکو تمامی قسمتهای صندلی خودرو شما را پوشش داده  و براحتی توسط متخصصین این شرکت بروی خودرو شما نصب میگردد.

2- روکش صندلی آپشنال تمام پارچه :

روکش صندلی هایکو که به صورت تخصصی در تولید پارچه های آپشنال نیز فعالیت می کند این امکان را دارد که پارچه هایی را در رنگ ها و تنوع های مختلف تولید کند ، روکش صندلی هایکو امکان تولید بیش از چندین طرح بافت در رنگهای مشکی ، طوسی ، کرم و..... را دارا می باشد که به صورت آپشن ارائه می نماید .

نظرات کاربران

علیزاده's picture
علیزاده
با سلام روکش رنگ کرم برای تندر پلاس نداریم تمام رنگها در سایت هست از این طرحها میتونید سفارش گذاری کنید.
علیزاده's picture
علیزاده
سلام برای پژو پارس با صندلی جدید به قسمت روکش صندلی - روکش صندلی پژو پارس - روکش صندلی پژو پارس(صندلی جدید) مراجعه کنید.
علیزاده's picture
علیزاده

سلام

بله در قسمت محصولات - روکش صندلی خودروها مشخص هست

علیزاده's picture
علیزاده
بعد از سفارشگذاری در سایت همکاران واحد فروش با شما تماس میگیرند و زمان نصب را هم با شما هماهنگ میکنند.اختلاف رنگ عکسها با دیجی کالا چندین علت داره .عکسهای دیجی کالا در شرایط آتلیه گرفته شده در صورتیکه

دانشنامه هایکو

در این بخش حاوی مقاله ها و متون علمی مرتبط با نساجی جهت ارتقا سطح آگاهی اختیار دانشجویان و مشتریان بزودی قرار خواهد گرفت.

تالار گفتگو

در این قسمت برای آشنایی بیشتر شما با روکش هایکو پرسش و پاسخ هایی در این رابطه آورده شده است.

آخرین مطالب

روکش صندلی خودرو بسترن B30 به زودی در سایت هایکو و نمایندگیهای روکش صندلی هایکو قابل عرضه خواهد بود.

روکش پژو 206 و 207 طرح کارن به محصولات هایکو اضافه شد. 

در هنگام خرید روکش صندلی هایکو به لیبل پارچه ای دوخته شد(HYCO) و کارت ضمانت داخل جعبه روکش توجه فرمایید. گارانتی روکشها 6 ماه از تاریخ خرید می باشد.

طرح های دریا و اطلس به روکش صندلی تندر 90 ، تندر 90 پلاس و ساندرو اضافه شدند. 

طرح های دریا و اطلس به روکش صندلی تندر 90 ، تندر 90 پلاس و ساندرو اضافه شدند. 

از کجا بخریم؟