به هایکو تکیه کنید!

معرفی هایکو

هایکو به عنوان یکی از برندهای تجاری در زمینه تولید روکش صندلی خودرو با استفاده از پارچه های اصلی (فابریک) و آپشنال فعالیت خود را در سال 1388 آغاز کرده است و در اولین گام اقدام به استقرار سیستم تضمین  کیفیت (ISO/TS 16949:2002) بر اساس استاندارد های روز دنیا در صنعت تولید روکش صندلی نموده است. پس از مدت کوتاهی با تجهیز سالن دوخت خود به پیشرفته ترین دستگاه برش پارچه (CNC) از آمریکا بعنوان یک برند موفق و تولید کننده روکش صندلی خودرو  با کیفیت در ایران مطرح شد. درحال حاضر روکش صندلی خودروهای پژو 206 ،پژو 405 ،پژو پارس، سمند سورن، سمند ال ایکس، دنا ، دنا پلاس، گروه پراید، تیبا 1و2 ،ساینا ، تندر 90 ، تندر 90 پلاس و ساندرو در سطح استانداردهای خودرویی مطابق الگو و پارچه های شرکت های خودروسازی ارائه می دهد.

به دنبال استقبال مشتریان از روکشـهای صندلی فابریک، به منظور گسترش بازار و جلب رضایت هرچـه بیشتر مشتریان، از همان ابتدا علاوه بر پارچه های فابریک خودرو، تولید روکش صندلی با پارچه های آپشنال با کیفیت نیز در دستـور کار قرار گرفت و این شرکت در هر فصل پارچه ی جدیدی را به بازار عرضه می کند.

با توجه به تنوع روکش های صندلی موجود در بازار این سوال مطرح می شود که مزیت روکش های صندلی هایکو نسبت به روکش های داخلی و وارداتی موجود در بازار کشور چیست؟

ویزگی های منحصر به فرد فنی و کیفی روکش های صندلی هایکو پاسخ این سوال را مشخص خواهند نمود: 

  1. استفاده از پارچه های فابریک مورد مصرف در صنعت خودرو  به جای استفاده از پارچه های متفرقه و یا درجه دو.
  2.  یکسان بودن پارچه روکش صندلی با رودری یا روداشبوردی خودرو که موجب شکیل شدن و همسان شدن ست تودوزی داخل خودرو می گردد.
  3.  دوخت صنعتی مطابق با استاندارد های دوخت روکش صندلی در صنعت خودرو که شامل استحکام دوخت،گام دوخت و استفاده از نخ های دوخت با استاندارد صنعت خودرو می باشد .
  4. الگوی متناسب با فریم صندلی
  5. دارابودن  استاندارد های ضروری مورد نیاز  پارچه های صنعت خودرو  که شامل:

 1-5 عدم تغییر رنگ پارچه در برابر نور: نور خورشید به لحاظ داشتن اشعه های مضـر قادر است ساختار مولکولی رنگ را دچار تغییر و تخریب نماید و پارچه طـی مدت کوتاهی دچار تغییر رنگ پارچه میگردد. لذا به لحاظ نوع مصرف روکش  که دائما در معرض تابش نور می باشد اهمیت این ویژگی چند برابر می گردد.

2-5 عدم تغییر رنگ پارچه در برابر شستشو: استفاده از شوینده های رایج و نیز سفیدکننده ها می توانند به لحاظ شیمیایی موجب تغییر و یا تخریب ساختار شیمیایی الیاف پارچه و یا رنگ پارچه شوند

3-5 مقاومت پارچه در برابر سایش: این ویژگی خصوصا در مورد پارچه های مخمل که دارای پرز هستند از اهمیت خاصـی برخوردار است. ظاهر پارچه مخمل در صورتیـکه دارای ثبات سایشی مناسب نباشد سریعا دچار تغییر و دفرگی خواهد شد. داشتـن این ویژگی به لحاظ زیبایی پارچه ای که دائما د رمعرض استفاده است بسیار مهم جلوه می کند.

4-5 مقاومت در برابر لکه پذیری: استفاده از نخ مخصوص در بافت پارچه موجب می شود که نه تنها پارچه در مقابل لکه مقاومت داشته باشد بلکه در صورت لکه شدن نیز براحتی توسط شامپو ها و پاک کننده های رایج برطرف خواهد شد.

5-5 مقاومت در برابر آتش سوزی: پارچه های مورد مصرف در وسایل نقلیه عمومی از قبیل تاکسی ، قطار ، هواپیما بایستی در هنگام بروز آتش سوزی بتوانند از گسترش آتش (بدلیل ماهیت شعله پذیری پارچه) جلوگیری کنند .این استاندارد در مورد پارچه های مصرفی در صنعت خودرو 100 میلیمتر در ثانیه است بدین معنا که در صورت بروز آتش سوزی  سرعت  سوختن و کسترش آتش پارچه نباید بیش از این مقدار باشد.نخ بافت مورد مصرف در تولید پارچه و عملیات های تکمیلی بعد از بافت عوامل اصلی تعیین کننده این ویژگی هستند .

  1. قابلیت ایجاد تغییـرات مطابق با نیاز مشتری : با توجـه به سفارش مشتری در تیـراژ بالا و قابلیت ماشین آلات موجـود و نیز واحد طراحی حرفه ای ایـن امکان فراهم شده تا درصورت نیاز مشتـری، در اسـرع وقت تغییرات مـورد نظـرچه به لحاظ نوع پارچه ، طرح پارچه و نیز طرح دوخت اجرایی گردد. به عنوان مثال این امکان وجود دارد که کلیه خودروهای سازمانی با استفاده از یک نوع پارچه یا طرح  ، دوخته شوند

 

  1. قابلیت تولید انبوه به لحاظ صنعتی : با توجه به تعداد چرخ خیاطی های موجود این شرکت قابلیت تولید روزانه 1500 ست روکش صندلی موجود است که در مقایسه با سایر تولیدگنندگان موجود در بازار که اکثرا بصورت کارگاهی مشغول به فعالیت هستند اصلا قابل مقایسه نمی باشد.
  2. قابلیت مونتاژ آسان: روکش های صندلی این شرکت به گونه ای طراحی شده که برای نصب نیازی به متخصص نیست و مصرف کننده پس از هر بار شستشو به راحتی می توانند بدون نیاز به صرف وقت و هزینه شخصا اقدام به نصب مجدد روکش نمایند.
  3. استفاده از مواد اولیه مرغوب و مطابق با تاییدیه شرکت های خودرو ساز: استفاده از مواد مرغوب موثر درکیفیت از قبیل اسفنج با دانسیته بالا ، آستـر پارچه ای به جای آستـر نان وون جزء وجوه تمایز  روکش های صندلی هایکو  می باشد.

 

خدمات پس از فروش:

کلیه روکش های صندلی هایکو در مقابل هرگونه ایراد پارچه و دوخت دارای ضمات بوده و در اسرع وقت روکش جایگزین ارائه خواهد شد.

نظرات کاربران

علیزاده's picture
علیزاده
با سلام روکش رنگ کرم برای تندر پلاس نداریم تمام رنگها در سایت هست از این طرحها میتونید سفارش گذاری کنید.
علیزاده's picture
علیزاده
سلام برای پژو پارس با صندلی جدید به قسمت روکش صندلی - روکش صندلی پژو پارس - روکش صندلی پژو پارس(صندلی جدید) مراجعه کنید.
علیزاده's picture
علیزاده

سلام

بله در قسمت محصولات - روکش صندلی خودروها مشخص هست

علیزاده's picture
علیزاده
بعد از سفارشگذاری در سایت همکاران واحد فروش با شما تماس میگیرند و زمان نصب را هم با شما هماهنگ میکنند.اختلاف رنگ عکسها با دیجی کالا چندین علت داره .عکسهای دیجی کالا در شرایط آتلیه گرفته شده در صورتیکه

دانشنامه هایکو

در این بخش حاوی مقاله ها و متون علمی مرتبط با نساجی جهت ارتقا سطح آگاهی اختیار دانشجویان و مشتریان بزودی قرار خواهد گرفت.

تالار گفتگو

در این قسمت برای آشنایی بیشتر شما با روکش هایکو پرسش و پاسخ هایی در این رابطه آورده شده است.

آخرین مطالب

روکش صندلی خودرو بسترن B30 به زودی در سایت هایکو و نمایندگیهای روکش صندلی هایکو قابل عرضه خواهد بود.

روکش پژو 206 و 207 طرح کارن به محصولات هایکو اضافه شد. 

در هنگام خرید روکش صندلی هایکو به لیبل پارچه ای دوخته شد(HYCO) و کارت ضمانت داخل جعبه روکش توجه فرمایید. گارانتی روکشها 6 ماه از تاریخ خرید می باشد.

طرح های دریا و اطلس به روکش صندلی تندر 90 ، تندر 90 پلاس و ساندرو اضافه شدند. 

طرح های دریا و اطلس به روکش صندلی تندر 90 ، تندر 90 پلاس و ساندرو اضافه شدند. 

از کجا بخریم؟