به هایکو تکیه کنید!

روکش صندلی با کیفیت

روکش صندلی با کیفیت
خبر

از کجا بخریم؟

بسیاری از تولید کنندگان متفرقـه و بدون مجـوز، پارچـه‌های دست دوم از چیـن وارد می‌کنند و با دوخت‌های بسیار ضعیف، روکش‌ صندلـی های  بی کیفیتـی را روانه بازار می‌کنند که البته ارزانتر هم هستند. چیزی نمی‌گـذرد که به خاطر این دوخت ضعیف و کیفیت پایـیـن پارچه ، کم‌ کم روکـش‌ صندلـی ها کیفیت و زیبایی خود را از دست داده و عملا بلااستفاده می‌شوند و برای تهیـه روکـش صندلـی هزینه مجـددی را متحمـل خواهیـد شـد در صورتیـکه هـزینه تهیه یک روکـش با کیفیـت کمتر از تهیه  دو روکـش بی کیفیـت می باشد.

 

راه‌های تشخیص روکش صندلی با کیفیت خوب

زیـر و بـم روکــش صندلی را نگـاه کنید. دوخت‌های ریز و اجـناس محکم‌ تر را انتخاب کنیـد. سعـی کنید روکشی را انتخاب کنید که در اثر تابـش خورشیـد و استفاده مـداوم رنگـش نپرد. مـی‌توانید از این بابت از فروشنـده سؤال کنید یا حتی در مورد ثبات رنگ پارچــه ضمانت بگیـرید.همچـنین ابــر بکار رفته در پشت پارچـه نیـز بایـد ثبات بالایی داشته باشد که توسط یک آستری خوب به پارچه چسبیـده باشد و براحتـی کنده نشود.اگـر ابـر و آستـری به کار رفته در روکـش صندلی از جنس خوب استفـاده نـشـود به مـرور زمـان، ابـر از آستـر جـدا شـده و ابـر، پودر خواهـد شد و با گذشت زمان این پودر ها از کناره های صندلی به بیـرون راه یافته و باعـث کثیفـی داخـل ماشیـن و لباس شما خواهــد شد.در صـورتیـکه ابر و آستـر استفاده شده در روکش صندلی هایکو به گونه ای است که حتی با چندین بار شستشو هم هیچ مشکلی برای آن ایجاد نمیشود.

بـد نیست موقـع خرید، یک‌ بار روی صندلـی ماشین ‌تان روکـش مـورد نظـر را امتحان کنید. چرا که اجنـاس تقلبـی معمــولا استانـدارد دوخته نمـی‌شوند، یا کمی کوچک‌ تر و یا کمی بزرگ‌ تر از اندازه خود صندلی هستند.

افزودن نظر جدید

Filtered HTML

Plain text

  • No HTML tags allowed.
Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

نظرات کاربران

علیزاده's picture
علیزاده
سلام،روکش صندلی هایکو با پارچه های تولید خودمون هست که در صنعت خودرو سازی استفاده میشه ، روکشهای چرمی بازار همه از چرم مصنوعی هستند که بعد از مدتی در برابر نور خورشید ، سرما و گرما پوسته پوسته و دفرمه
کاربر ناشناس's picture
کاربر ناشناس (شناسایی نشده)
سلام/چرا روکش چرمی نمیزارین اگر بود همین الان می خریدم
علیزاده's picture
علیزاده
سلام دوست عزیز ،هدف ما جلب رضایت شما مشتریان گرامی هست. حق با شماست رنگ قرمز روکش صندلی H30CROSS خیلی جذاب و متفاوت هست.افتخار ما و وجه تمایز روکش صندلی هایکو با دیگر تولید کنندگان روکش صندلی این هست
علیزاده's picture
علیزاده
سلام پشتی عقب صندلی 206 با کش بسته میشه

دانشنامه هایکو

در این بخش حاوی مقاله ها و متون علمی مرتبط با نساجی جهت ارتقا سطح آگاهی اختیار دانشجویان و مشتریان بزودی قرار خواهد گرفت.

تالار گفتگو

در این قسمت برای آشنایی بیشتر شما با روکش هایکو پرسش و پاسخ هایی در این رابطه آورده شده است.

آخرین مطالب

روکش پژو 206 و 207 طرح کارن به محصولات هایکو اضافه شد. 

در هنگام خرید روکش صندلی هایکو به لیبل پارچه ای دوخته شد(HYCO) و کارت ضمانت داخل جعبه روکش توجه فرمایید. گارانتی روکشها 6 ماه از تاریخ خرید می باشد.

طرح های دریا و اطلس به روکش صندلی تندر 90 ، تندر 90 پلاس و ساندرو اضافه شدند. 

طرح های دریا و اطلس به روکش صندلی تندر 90 ، تندر 90 پلاس و ساندرو اضافه شدند. 

از کجا بخریم؟

از آنجا که روکش صندلی های جلو خودروی دنا پلاس در قسمت کناری صندلی (همانطور که در عکس نشان داده شده) دارای ایربگ هستند، روکش صندلی هایکو سعی کرده الگویی مناسب جهت این خو