آموزش نصب روکش صندلی پژو 206 و 207

نحوه آموزش نصب روکش صندلی پژو 206 و پژو 207

مشتریانی که بصورت آنلاین روکش صندلی خرید می کنند آیا می توانند روکش صندلی خودشان را نصب کنند در اینجا می خواهیم نحوه نصب روکش صندلی پژو 206 و پژو 207 را آموزش دهیم و بدون اینکه هزینه ای بابت نصب به نصابان روکش صندلی دهید براحتی می توانید روکش صندلی خودروی خودتان را نصب کنید .

1- نشیمنگاه روکش صندلی جلو یا کفی روکش صندلی جلو

  • اولین قطعه ای که در تمامی خودرو ابتدا نصب می گردد نشیمنگاه صندلی جلو یا کفی صندلی جلو می باشد . ابتدا این قطعه را روی صندلی قرار می دهیم و با عقب و جلو کردن کف دست بطوریکه تقریبا دوخت های روکش اول و دوم روی هم منطبق باشند .
  • کش های دوخته شده را با نوک انگشتانتان به زیر روکش صندلی هدایت کنید و در زیر صندلی کش ها را به دو روش می توانید ببندید ، روش اول کشهای های جلویی و عقب را در زیر روکش صندلی به همدیگر محکم گره بزنید و روش دوم کش ها را به فنر های زیر روکش صندلی ببندید و در آخر نخ قیطان را از دو طرف بهم کشیده و گره بزنید .
روکش صندلی 206
نشیمنگاه روکش صندلی جلو
نحوه نصب روکش صندلی
فنر زیر روکش صندلی

2- تکیه گاه روکش صندلی جلو یا پشتی روکش صندلی جلو

  • دومین قطعه ای که شروع به نصب می کنید تکیه گاه روکش صندلی جلو یا پشتی روکش صندلی جلو می باشد . پشتی روکش صندلی جلو را بصورت نصف برگردان می کنیم (مطابق عکس) و روی روکش صندلی جلو می کشید و کش ها را از شیار بین پشتی و کفی صندلی جلو به زیر صندلی هدایت می کنید و با کف دست از بالا به پایین صندلی بطوریکه دوخت روکش صندلی اول و دوم تکیه گاه روکش صندلی جلو کامل روی صندلی تقریبا منطبق شود و در آخر تمامی کش ها را به فنر زیر صندلی گره می زنید .
  • سومین و چهارمین قطعه نیز مطابق مراحل فوق برای روکش صندلی سمت شاگرد نیز به همین صورت انجام می دهید.
نصب 206
تکیه گاه روکش صندلی جلو
روش نصب روکش صندلی 206
تکیه گاه روکش صندلی جلو

3- نشیمنگاه روکش صندلی عقب یا کفی روکش صندلی عقب

  • اکثر روکش صندلی های خودرو پژو 206 و 207 در قسمت عقب دوتکه هستند . پنجمین قطعه نشیمنگاه روکش صندلی عقب یا روکش صندلی کفی عقب می باشد . در این مرحله به قسمت صندلی های عقب بروید ابتدا باید یکی از نشیمنگاه عقب یا کفی عقب را از بدنه خودرو جدا کرده و به بیرون انتقال دهید بعد روکش صندلی کفی عقب را روی صندلی قرار داده و مطابق مراحل بالا مونتاژ می کنید و کش ها را به صورت موازی به همدیگر گره بزنید و در آخر نخ قیطان دور صندلی را محکم کشیده و گره بزنید و این مراحل را برای قطعه دوم نیز انجام دهید .
روکش صندلی عقب 206
نشیمنگاه روکش صندلی عقب
روکش صندلی عقب 207
نشیمنگاه روکش صندلی عقب

4- تکیه گاه روکش صندلی عقب یا پشتی روکش صندلی عقب

  • ششمین قطعه تکیه گاه روکش صندی عقب یا پشتی روکش صندلی عقب می باشد ، در این مرحله از مونتاژ با توجه به اینکه این قطعه از خودرو جدا نمی شود باید داخل خودرو این قطعه را مونتاژ کنید .
  • ابتدا تکیه گاه روکش صندلی عقب را روی صندلی عقب قرارداده و مطابق با روش مونتاژ فوق دوخت های روکش اول و دوم را تقریبا منطبق قرار داده و کش ها را بصورت موازی به همدیگر گره بزنید و این مراحل را برای قطعه دوم نیز انجام دهید .
  • در انتها پس از مونتاژ این دوقطعه با یک وسیله تیز مانند قیچی و یا تیغ در قسمت بالا چپ و راست جای اهرم پشتی عقب را با برشی کوچک ایجاد و دستگیره اهرم را بیرون می آورید  .
روکش صندلی 206
تکیه گاه روکش صندلی عقب
روکش صندلی 206
تگیه گاه روکش صندلی عقب

5- زیرسری های روکش صندلی جلو و عقب

  • آخرین قطعه کاور کردن زیرسری های جلو و عقب می باشد که براحتی این قطعه را روی زیرسری صندلی جلو و عقب مونتاژ و با چسب نرم و زبر دوخته شده بهم می چسبانید .
  • هنگامیکه نشیمنگاه و تکیه گاه جلو نصب شد با یک وسیله تیز مانند قیچی و یا تیغ جای سوراخ زیرسری های جلو را روی صندلی برش می دهید و زیرسری را در جای آن قرار  می دهید.
نصب روکش صندلی 207
زیر سری روکش صندلی
روکش صندلی 207
زیرسری روکش صندلی

روکش صندلی هایکو یک ست بالشتک هم رنگ طرح روکش صندلی خودرو شما قرار داده که می توانید پس از مونتاژ این بالشتک ها را روی زیرسری صندلی جلو نصب کنید.

خرید روکش صندلی
بالشتک روکش صندلی هایکو

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی روکش صندلی هایکو www.hyco.ir روکش صندلی مورد نظر خود را انتخاب و از خدمات نصب در شهر تهران برخوردار شوید . روکش صندلی هایکو دارای کادری مجرب و نصابان حرفه ای می باشد که روکش صندلی خودروی شما را در محل کار و یا منزل نصب می نمایند.

برای مشاهده ی تمامی طرح ها و رنگ های روکش صندلی پژو 206 در فروشگاه هایکو  اینجا کنید.

روکش صندلی هایکو تولید کننده روکش صندلی انواع خودروهای پژو پارس ، پژو 405 ، پژو 207، پژو 206 ، دنا ، دناپلاس ، رانا ، سمند LX ، سمند سورن ، تندر 90 و تندر 90 پلاس ، سوزوکی ویتارا ، اچ سی کراس ، پراید 131 ، پراید 132 ، پراید 111 ، ساندرو ، ساینا ، بسترن B30 را می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید.

تلفن ثابت : ۴۲۷۰۳-۰۲۱ – ۸۸۰۷۳۵۹۳-۰۲۱

موبایل :  09052692313

تلگرام و واتس آپ : ارتباط با امور مشتریان 09052692313

عکس های نصب روکش صندلی پژو 206

روکش صندلی 206 فابریک
روکش صندلی پژو 206 فابریک
روکش صندلی 206 اصلی
روکش صندلی پژو 206 فابریک
روکش فابریک 206
روکش صندلی پژو 206 فابریک
روکش صندلی فابریک 207
روکش صندلی پژو 206 فابریک

1 نظر

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید