ویدئو آموزش نصب روکش صندلی پژو 206 و 207

نصب روکش صندلی پژو 206 و 207

در ایران مدتی است که بازار فروشگاه اینترنتی و خرید آنلاین بسیار داغ و پر از خبرهای جدید است و اکثر فروشگاه های آنلاین محصولات مربوط به خودرو و لوازم جانبی ماشین را هم به فروش می رسانند .

اکثر مردم در هنگام خرید محصولی مثل روکش صندلی خودرو دچار تردید می شوند و سوالات گوناگونی برایشان پیش می آید که آیا محصولی که خرید می کنند کیفیت لازم را دارد ، آیا از لحاظ الگو و صندلی متناسب است و از همه مهتر مسئله نصب آن می باشد .

روکش صندلی هایکو بهترین تولید کننده روکش صندلی در بازار می باشد که توانسته روکش صندلی خودرو را با بهترین مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید نماید .

در این مطلب کوتاه به دغدغه کسانیکه می خواهند آستین بالا بزنند و روکش صندلی خودرو خودشان را نصب کنند پایان دهیم و نصب روکش صندلی پژو 206 و 207 را بصورت ویدئویی آموزش دهیم .

البته در پست های قبل می توانید آموزش نصب روکش صندلی 206 را در بلاگ هایکو مطالعه فرمائید .

نصب قسمت صندلی جلو روکش صندلی 206

اولین قطعه ای که در روکش صندلی خودرو ابتدا نصب می گردد نشیمنگاه صندلی جلو یا کفی صندلی جلو می باشد .

ابتدا این قطعه را روی صندلی قرار می دهیم و با عقب و جلو کردن کف دست بطوریکه تقریبا دوخت های روکش اول و دوم روی هم منطبق باشند .

دومین قطعه ای که شروع به نصب می کنید تکیه گاه روکش صندلی جلو یا پشتی روکش صندلی جلو می باشد . در ویدئو ذیل می توانید نحوه نصب این دو قطعه را براحتی مشاهده فرمائید .

روش نصب روکش صندلی شاگرد و راننده یکسان می باشد و شما می توانید مطابق مراحلی که در ویدئو مشاهده کردید روکش صندلی سمت راننده را به همین صورت انجام دهید .

نصب روکش صندلی نشمین عقب 206

اکثر روکش صندلی های خودرو پژو 206 و 207 در قسمت عقب دوتکه هستند . در این مرحله به قسمت صندلی های عقب بروید ابتدا باید یکی از نشیمنگاه عقب یا کفی عقب را از بدنه خودرو جدا کرده و به بیرون انتقال دهید .

بعد روکش صندلی کفی عقب را روی صندلی قرار داده و مطابق مراحلی که در ویدئو می بینید مونتاژ می کنید و کش ها را به صورت موازی به همدیگر گره بزنید و در آخر نخ قیطان دور صندلی را محکم کشیده و گره بزنید و این مراحل را برای قطعه دوم نشمین هم نیز انجام دهید .

نصب روکش صندلی تکیه گاه عقب 206

ششمین قطعه تکیه گاه روکش صندلی عقب یا پشتی روکش صندلی عقب می باشد ، در این مرحله از مونتاژ با توجه به اینکه این قطعه از خودرو جدا نمی شود باید داخل خودرو این قطعه را مونتاژ کنید .

در قسمت چپ و راست بالای صندلی قطعه ای وجود دارد که با کشیدن آن صندلی از بدنه خودرو جدا می شود شما می توانید مطابق ویدئو ذیل روکش صندلی این قسمت را براحتی نصب نمائید .

خرید روکش صندلی هایکو

امیدواریم توانسته باشیم در ویدئو های فوق نصب روکش صندلی 206 و 207 را به زبان ساده آموزش دهیم و بطور کلی نصب روکش صندلی زمان‌بر می باشد و باید با صبر و حوصله صورت بگیرد .

روکش صندلی هایکو با بهره گیری از بروزترین ماشین آلات برش و دوخت و مجرب ترین تیم کارشناسی و نصابان بهترین روکش صندلی خودرو را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد.

کافی است با مراجعه به سایت www.hyco.ir و جست و جوی خودرو خود با تمامی طرح ها و مدل های متنوع ، روکش صندلی را مشاهده و با یک کلیک خرید خود را نهایی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید.

تلفن ثابت : ۴۲۷۰۳-۰۲۱ – ۸۸۰۷۳۵۹۳-۰۲۱

موبایل : 09052692313

تلگرام : ارتباط با امور مشتریان 09052692313

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید