خرید روکش صندلی پژو 206

روکش صندلی صندلی پژو 206

یکی از موضوعاتی که بیشتر صاحبان اتومبیل با آن درگیر هستند، انتخاب روکش صندلی مناسب و باکیفیت برای ماشین است .

انتخاب درست روکش صندلی باعث زیباتر شدن فضای داخلی ماشین می شود و عمر و دوام صندلیهای ماشین را نیز افزایش می دهد. برای انتخاب روکش صندلی، گزینه های مختلفی مانند چرم، پارچه، فابریک، پلاستیک مقاوم و… وجود دارد؛ اما در میان این گزینه ها، باید بهترین روکش صندلی را برای ماشین خود انتخاب کنید.

انواع روکش صندلی برای پژو 206 و 207

خودرو پژو از جمله ماشینهای خاص و زیبا محسوب می شوند که تولید آنها در داخل ایران انجام می شود.داخل این ماشین ها به صورت حرفه ای و زیبا ساخته می شوند و بسیار جذاب هستند و اگر شما هم صاحب این ماشینها هستید، با انتخاب روکش صندلی مناسب برای پژو 206 یا پژو 207 خود، می توانید فضای داخلی ماشین خود را خاص تر و زیباتر کنید. از شما می خواهیم تا پایان این نوشته با ما همراه باشید تا با بهترین روکش صندلی پژو 206 و 207 آشنا شوید.

خرید روکش صندلی پژو 206 و 207 طرح ناتیس

روکش صندلی پژو 206 با استفاده از پارچه مناسب با رعایت تمام شرایط و استانداردهای خودرو تولید شده و با حفظ تودوزی پارچه روکش صندلی در قسمت های رودری و داشبوردی هارمونی مناسبی به خودرو شما می دهد و روکش صندلی ناتیس جهت خودروهای پژو 206 و 207 طراحی شده است این پارچه دقیقا مطابق تودوزی اصلی می باشد متاسفانه در بازار اکثر طرحهای این خودرو را کپی تولید می نمایند .

فقط روکش صندلی هایکو در بازار ایران روکش های اصلی محصولات ایران خودرو را نیز تولید می نماید.

ابر و آستر بکار رفته در این پارچه از بهترین مواد اولیه با کیفیت تولید شده است و یکی از مزایای روکش صندلی فابریک پارچه ای این است که به راحتی تمیز می شود؛ یعنی شما می توانید روکش های پارچه ای را به همراه دیگر لباسهای خود درون ماشین لباسشویی بیندازید و روکشهایی تمیز و عالی را دوباره به صندلیهای ماشینتان بپوشانید.

طرح ناتیس دقیقا همان پارچه فابریک کارخانه می باشد که با حفظ تودوزی ، رودری و داشبورد زیبایی بیشتری به این خودرو بخشیده است . در تصاویر زیر روکش نصب شده قابل مشاهده می باشد .

جهت خرید روکش صندلی طرح ناتیس اینجا کلیک کنید .

روکش صندلی 206
روکش صندلی پژو 206 فابریک
روکش صندلی 206 فابریک
روکش صندلی فابریک 206
خرید روکش صندلی 206 فابریک

روکش صندلی پژو 206 و 207 طرح ماهان

روکش صندلی طرح ماهان دقیقا با پارچه اصلی خودرو 207 تولید شده است و مناسب برای خودروهای پزو 206 و 207 شامل تمامی تیپ ها (صندوقدار، هاچ بک ) می باشد .صندلی عقب این خودرو دو تکه می باشد و حتما مشتریان محترم به این موضوع توجه فرمایند که اگر صندلی عقب خودروشان یک تکه است این روکش صندلی مناسب نمی باشد .

جهت خرید روکش صندلی طرح ماهان اینجا کلیک کنید .

روکش صندلی پژو 207 فابریک
روکش صندلی پژو 207 صندوقدار

روکش صندلی پژو 206 و 207 طرح اطلس

نوع جنس روکش صندلی طرح اطلس از پارچه های تاری و پودی می باشد ، کیفیت نخ بافت بکار رفته در این پارچه بسیار مستحکم و باودام می باشد و رنگ این روکش صندلی مشکی می باشد . این روکش صندلی مناسب برای کسانیکه تمایل دارند تودوزی خودروشان تیره باشد .

جهت خرید روکش صندلی طرح اطلس اینجا کلیک کنید .

روکش صندلی 206

روکش صندلی پژو 206 و 207 طرح دنا

روکش صندلی طرح دنا نوع جنس این پارچه مخمل می باشد و رنگ پارچه مشکی می باشد در زمینه قسمت وسط پارچه مشکی با نقطه های سفید و پارچه کناری آن کاملا مشکی می باشد .

جهت خرید روکش صندلی طرح دنا اینجا کلیک کنید .

خرید اینترنتی روکش صندلی
روکش صندلی 206

روکش صندلی پژو 206 و 207 طرح باراد

پارچه روکش صندلی طرح باراد از نوع تاری و پودی و یا در اصطلاح بازار برزنتی می باشد تار و پود این پارچه به رنگ مشکی می باشد ، ابر و آستر بکار رفته در این روکش صندلی بسیار با دوام و قابلیت شستشو را نیز دارا می باشد .

جهت خرید روکش صندلی طرح باراد اینجا کلیک کنید .

روکش صندلی فابریک 206
روکش صندلی فابریک

روکش صندلی پژو 206 و 207 طرح اطلس (چرم و پارچه)

روکش صندلی طرح اطلس چرم و پارچه ترکیبی از پارچه و چرم می باشد . در قسمت وسط این روکش از پارچه استفاده شده است و در قسمت کناری و پشت صندلی چرم مشکی بکار رفته است .

روکش صندلی چرم و پارچه هایکو مناسب برای کسانیکه علاقه به روکش صندلی چرم دارند مناسب است .

جهت خرید روکش صندلی طرح اطلس (چرم و پارچه) اینجا کلیک کنید .

روکش صندلی چرم
روکش صندلی پژو 206 چرم

وقتی شما از پارچه برای روکش صندلی 206 یا روکش صندلی 207 خود استفاده می کنید، زیبایی داخل خودروی خود را چندین برابر می کنید. به علاوه با این کار، از روکش اصلی صندلی های ماشینتان هم مراقبت خواهید کرد.

هر زمان هم که از روکش های صندلی 206 یا 207 خود خسته شدید، می توانید با هزینه ای مناسب، تمام روکشها را عوض کنید و حال و هوای تازه ای به ماشینتان ببخشید.

در صنعت نساجی، پارچه های مناسب برای روکش صندلی ماشین را با روشهای مختلف از جمله گردباف، مخمل و تار و پودی تولید می کنند. استحکام این پارچه ها بسیار عالی است و در برابر کشیدگی و ساییدگی به راحتی از بین نمی روند.

یکی از مزایای روکش صندلی فابریک پارچه ای این است که به راحتی تمیز می شود؛ یعنی شما می توانید روکش های پارچه ای را به همراه دیگر لباسهای خود درون ماشین لباسشویی بیندازید و روکشهایی تمیز و عالی را دوباره به صندلیهای ماشینتان بپوشانید.

روکش صندلی هایکو

کافی است با مراجعه به سایت www.hyco.ir و جست و جوی خودرو خود با تمامی طرح ها و مدل های متنوع روکش صندلی مناسب با خودرو خود آشنا شده و با یک کلیک خرید خود را نهایی کنید تا طی 48 ساعت آینده روکش بر صندلی خودرو شما نصب شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید.

تلفن ثابت : ۴۲۷۰۳-۰۲۱ – ۸۸۰۷۳۵۹۳-۰۲۱

موبایل : 09052692313

تلگرام : ارتباط با امور مشتریان 09052692313

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید