بهترین روکش صندلی 206

روکش صندلی ۲۰۶ فابریک

روکش صندلی یکی از مهمترین اقلامی می باشد که اکثر دارندگان خودرو پس از تحویل ، آن را خریداری می کنند . در اینجا می خواهیم شرح کاملی از تولید فنی روکش صندلی ۲۰۶ از جنس پارچه ای را ارائه دهیم .
بسیاری از خریداران روکش صندلی پژو ۲۰۶ در انتخاب روکش صندلی دچار سردرگمی می شوند که از چه نوع جنسی (پارچه ای یا چرم ) استفاده نمایند .

با توجه به تنوع بسیار زیاد روکش صندلی و مراجعه به فروشگاههای سطح شهر این مشکل دوچندان می گردد که از چه مدل و طرحی جهت روکش صندلی خودرو خود استفاده کنند .

روکش صندلی پژو 206 فابریک

روکش صندلی ۲۰۶ پارچه ای

بهترین انتخاب روکش صندلی 206 از جنس پارچه ای می باشد . اکثر تولید کنندگان بازار از پارچه های درجه ۲  و استوک استفاده می نمایند که بصورت کیلوئی خریداری و با ابر ضعیف لمینه می گردند .

روکش صندلی ۲۰۶ هایکو با تودوزی و رودری خودرو ۲۰۶ یکسان می باشد که علاوه بر حفظ تناسب داخلی کابین خودرو شما در برابر آسیب های جدی از صندلی شما محافظت می کند .
روکش صندلی هایکو از پارچه فابریک استفاده نموده و با ابر به ضخامت ۵ میل با دانسیته بالا (چگالی بالا) با بهترین دستگاه ساخت کشور آلمان لمینه می گردد .
جنس پارچه روکش صندلی ۲۰۶ از نوع تمام پلی استر می باشد که در برابر استاندارهایی که در صنعت خودرو سازی مورد استفاده قرار می گیرد تولید می شود .

تمامی پارچه های تولیدی روکش صندلی هایکو  دارای ثبات در برابر شوینده ها ، ثبات در برابر نورخورشید ، ثبات در برابر سایش و مقاومت در برابر اشتعال را می باشد . 

خرید روکش صندلی 206 فابریک

خرید اینترنتی روکش صندلی 206

 یکی از مهمترین استاندارد هایی که در پارچه روکش صندلی مورد آزمایش قرار می گیرد آزمون سایش MIE بر اساس استاندارد D441073 می باشد  این آزمایش میزان مقاومت سایشی در برابر اصطکاک برای منسوجات بافته شده به کار می رود. 

در آزمون فوق نمونه پارچه روکش صندلی باید حداقل ۸ ساعت در شرایط نرمال در دمای ۲۳ درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی ۵۰% باشد .
نمونه پارچه در محل دستگاه قرار داده و مطابق با شرایط فوق مورد آزمایش قرار گرفته و میزان چسبندگی و یا خوابیدگی پرزها ، از بین رفتن الیاف ، تشکیل پرز ، ساییدگی و خرابی مورد تست قرار می گیرد .

دستگاه تست سایش

دستگاه تست سایش پارچه روکش صندلی آزمون بعدی مقاومت سایشی بر اساس استاندارد D445213  :
این آزمون برای بررسی مقاومت سایشی پارچه های تاری و پودی ، حلقوی و پرزدار (مخمل) به کار می رود . نمونه مورد آزمایش را حداقل ۲۴ ساعت در شرایط نرمال شامل دمای ۲۳ درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی ۵۰% قرار می گیرد .نمونه در دستگاه مارتیندل به مدت ۱۰ ساعت یا ۲۸۵۰۰ دور مورد آزمایش قرار می گیرد

دستگاه تست سایش روکش صندلی

خرید اینترنتی روکش صندلی ۲۰۶ 

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی روکش صندلی هایکو www.hyco.ir روکش صندلی مورد نظر خود را انتخاب و از خدمات حمل  رایگان برخوردار شوید .

روکش صندلی هایکو دارای کادری مجرب و نصابان حرفه ای بوده که روکش صندلی خودروی شما را در محل کار و یا منزل نصب می کنند .
برای مشاهده ی تمامی طرح ها و رنگ های روکش صندلی پژو ۲۰۶ در فروشگاه هایکواینجاکلیککنید.
روکش صندلی هایکو تولید کننده روکش صندلی انواع خودروهای پژو پارس ، پژو ۴۰۵ ، پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۶ ، دنا ، دناپلاس ، رانا ، سمند LX ، سمند سورن ، تندر ۹۰ و تندر ۹۰ پلاس ، سوزوکی ویتارا ، اچ سی کراس ، پراید ۱۳۱ ، پراید ۱۳۲ ، پراید ۱۱۱ ، ساندرو ، ساینا ، بسترن B30 را می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید.

تلفن ثابت : ۴۲۷۰۳-۰۲۱ – ۸۸۰۷۳۵۹۳-۰۲۱

موبایل :  09052692313

تلگرام و واتس آپ : ارتباط با امور مشتریان 09052692313

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید