دغدغه نصب روکش صندلی ماشین

دغدغه نصب روکش صندلی ماشین:

روکش های صندلی خودرو دارای دو نوع الگو دار (مشخص برای هر خودرو)  و بدون الگو (free size)  میباشند. روکش صندلی هایی که بدون الگو بریده و دوخته میشوند دارای ارگونومی مناسبی برای بدن سرنشینان خودرو نبوده و اصطلاحا راحت نیستند و وقتی روی صندلی ماشین نصب می شوند دارای چروک های بسیاری می شوند .

اما روکش صندلی های دارای الگوی ثابت دارای ابعاد مناسب با صندلی فابریک ماشین هستند. هرچند نصب روکش صندلی کار آسانی به نظر میرسد اما جایگذاری صحیح آن بر روی روکش صندلی فابریک ماشین کار هر کسی نیست و اگر زمان کافی برای منتظر ماندن جهت نصب روکش صندلی خود ندارید و مخصوصا اگر خانم باشید و مایل به خرید یک روکش صندلی برای خودرو ی خود ، نصب آن برای شما همواره دغدغه خواهد بود.

نصب روکش صندلی

فروشگاه اینترنتی روکش صندلی هایکو

روکش صندلی هایکو با بهره گیری از مجرب ترین نصاب ها شما را در این امر یاری خواهد نمود و کافی است تنها با مراجعه به سایت هایکو به نشانی hyco.ir و خرید آنلاین یک ست روکش دوم صندلی مناسب با سلیقه خود از مزایای “نصب در محل کار و یا منزل بهره مند شوید.

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی روکش صندلی هایکو www.hyco.ir روکش صندلی مورد نظر خود را انتخاب و از خدمات نصب در شهر تهران برخوردار شوید . روکش صندلی هایکو دارای کادری مجرب و نصابان حرفه ای می باشد که روکش صندلی خودروی شما را در محل کار و یا منزل نصب می نمایند.

خدمات نصب روکش صندلی هایکو

روکش صندلی هایکو با استفاده از مواد اولیه با کیفیت اقدام به تولید انواع روکش صندلی خودرو نموده است . تمامی اقلام استفاده شده در روکش صندلی از بهترین پارچه فابریک و پارچه های درجه یک دوخته می شوند و استحکام بالایی دارند. اکثر تولیدکنندگان روکش صندلی در بازار هیچ گونه گارانتی بابت استحکام دوخت و رنگ پارچه به مشتری ارائه نمی دهند . روکش صندلی هایکو تمامی محصولات خود را گارانتی نموده و در برابر هرگونه تغییر رنگ ، ابعاد پارچه و نیز ایرادات دوخت ضمانت می نماید 

شرایط ضمانت نامه

  • این روکش در برابر هرگونه تغییر رنگ ، ابعاد پارچه و نیز ایرادات دوخت دارای ضمانت می باشد .
  • اعتبار این ضمانت نامه از تاریخ ارسال پیام کوتاه ، شش ماه می باشد .
  • صدمات ناشی از حوادث رانندگی و طبیعی ، استفاده نادرست و پارگی ناشی از اشیاء برنده و تیز شامل گارانتی نمی باشد .
  • ضمانت نامه بدون هولوگرام فاقد اعتبار می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید.

تلفن ثابت : ۴۲۷۰۳-۰۲۱ – ۸۸۰۷۳۵۹۳-۰۲۱

موبایل :  09052692313

تلگرام و واتس آپ : ارتباط با امور مشتریان 09052692313

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید