دلیل استفاده از روکش صندلی دوم

دلیل استفاده از روکش صندلی دوم

به عید نوروز که نزدیک میشویم ، تمیز کردن و خانه تکانی از مشهودترین کارهای تمامی ما ایرانیان است و بعد از تمیز کردن کلیه سطوح و مبلمان منزل ، پارچه یا کاوری برای تمیز تر ماندن روی آنها میکشیم و این از علاقه ما برای تمیز ماندن نشئت میگیرد.

روکش صندلی خودرو

تمیزی خودرو سواری

خودروی شخصی هم از این قاعده مستثنی نیست . وقتی یک خودروی جدید میخریم دو حالت کلی وجود دارد : یا این خودرو صفر کیلومتر است و یا کارکرده.

در حالت اول تمیز نگه داشتن و در حالت دوم تمیز کردن خودرو اهمیت ویژه ای دارد.صندلی های خودرو بدلیل استفاده مداوم سرنشینان بسرعت مستهلک میشوند و باید به فکر چاره ای جهت حل این مشکل باشیم.

تمیز کردن روکش صندلی

کارهایی که به صندلی خودرو شما آسیب میزنند

  1. مصرف سیگار در داخل خودرو و ریختن خاکستر آن روی صندلی سبب سوختن روکش فابریک صندلی شده و ظاهری نامناسب به آن میدهد.
  2. حضور کودک در خودرو و یا خوردن و آشامیدن مخصوصا در مسافرت ها ناخودآگاه موجب ریختن مواد خوراکی و کثیف شدن روکش صندلی خودرو میشود.
  3. بردن خودرو به تعمیرگاه و یا نمایندگی به سبب استفاده از ابزار و قراردادن آنها روی صندلی های خودرو موجب روغنی و کثیف شدن صندلی ها میشود.

و بسیاری موارد دیگر…

کثیف شدن روکش صندلی
آتش سیگار روی صندلی

ضرورت استفاده از روکش صندلی دوم

استفاده از روکش دوم صندلی خودرو تا حدودی مشکلاتی که ذکر شد را برطرف نموده است.یکی از مهمترین دلایل استفاده از روکش دوم این است که براحتی میتوان از کثیف شدن روکش فابریک ماشین که به آن فوم صندلی چسبیده و براحتی قابل جداسازی نمیباشد ، جلوگیری کرد.

روکش دوم صندلی که به سادگی بر روی صندلی خودرو سوار میشود در صورت کثیف شدن قابل جداسازی از روکش فابریک صندلی ماشین بوده و قابلیت شست و شو و نصب مجدد در صورتی که کش و نوار آن همچنان سالم مانده باشد را دارد.

روکش صندلی

انواع روکش صندلی ها

روکش های دوم صندلی خودرو دارای تنوع در رنگ و مدل هستند ولی بهترین روکش های صندلی آنهایی است که دارای جنس پارچه ای قابل شست و شو باشند و براحتی با آب و صابون تمیز شوند.

بعضی از صاحبان خودرو بدلیل علاقه شخصی به جنس و طرح روکش فابریک صندلی خود حاضر به خرید روکش دوم نمیشوند اما خبر خوب این است که روکش های دوم صندلی موجود در فروشگاه اینترنتی هایکو ، دقیقا در همان طرح و جنس روکش فابریک و مورد علاقه شما هستند و شما میتوانید روکش دوم صندلی خودرو خود را با طرح فابریک انتخاب کرده و روی صندلی سوار کنید تا روکش فابریک تمیزتر مانده و مدت زمان بیشتری عمر کند.

انواع روکش صندلی ماشین

خرید روکش صندلی هایکو

روکش صندلی هایکو با بیش از دودهه تجربه در زمینه تولید انواع روکش های چرم و پارچه ای مفتخر است با ارائه بیش از صد مدل برای انواع خودرو در طرح های فابریک و اسپرت رضایت مشتریان را جلب کند.

همین حالا به فروشگاه اینترنتی هایکو به نشانی www.hyco.ir  رفته و با مشاهده انواع روکش ، صندلی های خودرو خود را برای عید نونوار کنید.

روکش صندلی هایکو

هدیه ویژه روز مرد

خانم های عزیز ; دیگر دغدغه خرید هدیه روز مرد را نداشته باشید.پیشنهاد ما به شما خرید یک ست روکش دوم خودرو میباشد.همین حالا به سایت هایکو رفته و با انتخاب یک روکش صندلی مناسب ، هم از تخفیف ویژه روز مرد بهره مند شوید و هم با حسن سلیقه خود همسر خود را شگفت زده کنید.

روکش صندلی هایکو

به هایکو تکیه کنید !!!

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید