خرید روکش صندلی خودرو

خرید آنلاین روکش صندلی و حضوری:

فروشگاه‌های اینترنتی امروزه برای بسیاری از مردم ایران و دنیا امری شناخته ‌شده است و بسیاری این فروشگاه‌ها را آینده‌ دنیای مدرن دانسته و خبر از مرگ فروشگاه‌های سنتی می‌دهند.

همه ما هم این روزها قبل از هر خریدی سری به اینترنت و چند فروشگاه اینترنتی می‌زنیم؛ چون مواردی همچون بي‌نیازي به مراجعه حضوری، تحویل کالا در خانه ویا محل کار و حذف واسطه‌ها و ارزان‌فروشی از جمله مزایای این فروشگاه‌های نوظهور محسوب می‌شوند. اما تا چه حد واقعی و قابل اعتماد هستند؟

خرید اینترنتی روکش صندلی

در ایران اوضاع چگونه است؟

وقتی صحبت از خرید اینترنتی و غیرحضوری می‌شود، بارها از مزایای این روش نوین از خرید و فروش شنیده‌ایم و البته بارها و بارها هم از معایبی که برخی به‌ صورت عمومی در تمام دنیا وجود دارد و بخش عمده‌ای به‌واسطه نبود نظارت کافی در کشور ما بروز می‌‌یابد، گفته‌اند و شنیده‌ایم.

کافی است اهل خرید از فروشگاه‌های اینترنتی باشیم تا با باز کردن هر صفحه‌ای از اینترنت و با باز شدن تبلیغ یکی از این فروشگاه‌ها به صفحه‌اش هدایت شویم و در جریان جشنواره‌ها، پیشنهادهاي ویژه و فروش‌های مناسبتي و غیر‌مناسبتی قرار بگیریم.

آگهی‌های اغوا‌کننده‌ای که با یک جست‌وجوي ساده در اینترنت درخواهیم یافت در بيشتر موارد نه‌تنها سودی به ما نمی‌رسانند بلکه با چند کلیک در دام یک خرید ناآگاهانه و فریبنده می‌افتیم .

خرید روکش صندلی ماشین

اما در این بررسی به عمده ایرادهايي که در برخی فروشگاه‌های اینترنتی حالت عمومي به خود گرفته و موجب می‌شود تا نتوانیم به این خریدهای غیرحضوری اطمینان کنیم می‌پردازیم؛ مواردی که درباره مزایای خرید اینترنتی را با شرایط موجود ما زیر سوال می‌برد.

یکی از ویژگی‌های بيشتر فروشگاه‌های اینترنتی، غرق کاربران با اطلاعات یک‌سویه و بعضا غیرمفید و حتی اشتباه است. برای مثال، گفته می‌شود شما در این فروشگاه‌ها می‌توانید نظر سایر خریداران را هم مطالعه کنید، اما واقعیت آن است که تمام اظهارات و انتقادهاي کاربران دراین فروشگاه‌ها منتشر نمی‌شود.

در عوض انبوهی از اطلاعات ریز و درشت از محصولات مختلف، با عنوان راهنمای خرید در این فروشگاه‌ها می‌یابید که عمدتا می‌تواند به تصمیم اشتباه شما منجر شود. واقعیت آن است که بخش زیادی از این اطلاعات کمکی به خرید مناسب نمی‌کند.

در بخش نقد و بررسی، بیشترین تمرکز روی تعریف و تمجید از کالای مربوطه براي فروش آن به مشتری و تنها گاهی اوقات به بیان برخی از معایب کم‌اهمیت پرداخته می‌شود و ناخواسته مشتری به سمت خریدی هدایت می‌شود که برایش مطلوب نیست.

فروشگاه‌های اینترنتی زیادی در زمینه فروش روکش صندلی خودرو فعالیت دارند و مزیت‌های زیادی برای خرید کالاهای متفاوت فراهم کرده‌اند. برخی از این مزیت‌ها عبار‌ت‌اند از:

خرید روکش صندلی ماشین

انتخاب روکش صندلی ماشین

معمولا خرید یک کالا دو دلیل دارد، اول اینکه وقتی به یک کالا نیاز دارید به تهیه آن اقدام می‌کنید یا با دیدن یک کالا از آن خوشتان می‌آید و بدون اینکه به آن نیازی داشته باشید آن را تهیه می‌کنید.

در خرید اینترنتی روکش صندلی به راحتی می‌توانید تنوع کالاهای مختلف را بررسی کنید بدون اینکه با راه رفتن زیاد در بازار خسته شوید. در خرید حضوری می‌توانید کالا را لمس کنید و از نزدیک کیفیت آن را ببینید، اما فروشگاه‌های اینترنتی نیز با قرار دادن تصویر از زوایای مختلف، تجربه احساس و لمس واقعی را در اختیار خریدار می‌گذارند.

در خرید حضوری با توجه به نوع کالا می‌توانید سلامت آن را از نزدیک بررسی کنید؛ اما فروشگاه‌های اینترنتی معتبر نیز قابلیت بازگرداندن و تعویض کردن کالا را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

مقایسه قیمت روکش صندلی

در خرید اینترنتی به راحتی می‌توانید قیمت کالا را با نمونه مشابه آن در سایت‌های مختلف بررسی کنید؛ اما در فروشگاه‌های حضوری این کار زمان‌بر و دشوار است.

به این نکته توجه داشته باشید که اختلاف قیمت به دلیل نوع و کیفیت کالا است و اگر در فروشگاهی به نمونه مشابه و با قیمت بسیار ارزان‌تر برخورد کردید ممکن است آن کالا تقلبی باشد.

در خرید اینترنتی معمولا هزینه پیک نیز برعهده‌ مشتری است و در کالاهای بزرگ و سنگین،‌ این هزینه بیشتر است.

پرداخت هزینه

در خرید حضوری پس از خرید و دریافت کالا، هزینه آن را پرداخت می‌کنید این کار باعث اطمینان بیشتر برای خریدار و فروشنده می‌شود. فروشگاه‌ اینترنتی روکش صندلی هایکو امکان پرداخت درب منزل دارد؛ اما بیشتر فروشگاه‌های معتبر به دلیل مزاحمت‌ها و خرید‌های غیر واقعی از این روش استفاده نمی‌کنند.

برخی دیگر از فروشگاه‌ها نیز از روش کارت به کارت یا حواله بانکی هزینه را دریافت می‌کنند؛ اما بهترین و مطمئن‌ترین راه، استفاده از درگاه‌های پرداخت بانکی است. سعی کنید برای پرداخت وجه از سیستم رایانه خودتان استفاده کنید و از رایانه‌های مکان‌های عمومی مثل کافی‌نت‌ها استفاده نکنید

پرداخت آنلاین

در خرید حضوری روکش صندلی ، همان موقع کالا را به دست می‌آورید؛ اما در خرید اینترنتی روکش صندلی مدت زمانی طول می‌کشد تا کالا توسط پیک به دست شما برسد. این مدت زمان با توجه به سیستم فروشگاه اینترنتی و محل سکونت می‌تواند از چند ساعت تا چند روز متفاوت باشد.

یکی از عوامل رقابت در سایت‌های اینترنتی این است که هر فروشگاه سعی می‌کند زمان تحویل کالا به مشتری را نسبت به بقیه  کمتر کند.

برای این کار فروشگاه‌هایی که کالاها را در انبارهای خودشان نگهداری می‌کنند، سرعت بیشتری نسبت به فروشگاه‌هایی که از یک واسطه برای این کار استفاده می‌کنند دارند. به این نکته توجه داشته باشید که در تمام فروشگاه‌های معتبر اینترنتی زمان تحویل کالا به اطلاع مشتری می‌رسد.

خدمات پس از فروش

با توجه به نوع کالا هم در خرید حضوری و هم در خرید اینترنتی، خدمات پس از فروش کالا توسط فروشگاه‌ها عرضه می‌شوند. برای خرید کالاهای بدون گارانتی، خرید حضوری بهتر است؛

اما برای خرید کالاهایی که ضمانت‌نامه دارند، مانند روکش صندلی هایکو خرید اینترنتی کمک بیشتری به شما می‌کند. سایت معتبر www.hyco.ir ‌ با ارائه کالاهای باکیفیت می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند.

با مراجعه به فروشگاه اینترنتی روکش صندلی هایکو www.hyco.ir روکش صندلی مورد نظر خود را انتخاب و از خدمات نصب در شهر تهران برخوردار شوید . روکش صندلی هایکو دارای کادری مجرب و نصابان حرفه ای می باشد که روکش صندلی خودروی شما را در محل کار و یا منزل نصب می نمایند.

خدمات پس از فروش

نشانه‌های معتبر بودن یک فروشگاه اینترنتی 

اگر می‌خواهید کالای مورد نظر خود را از فروشگاه‌های اینترنتی خرید کنید، حتما فروشگاه‌های معتبر را برای این کار انتخاب کنید. معتبر بودن فروشگاه را با چند نشانه می‌توانید بسنجید. این نشانه‌ها عبارت‌اند از:

۱- داشتن نماد اعتماد الکترونیکی

۲- دسترسی آسان به مدیر سایت

۳- درگاه پرداخت الکترونیکی مستقیم

۴- مشاوره خرید

۵- امکان پیگیری خرید

۶- داشتن شبکه‌های اینترنتی فعال مانند شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید