شرایط نصب

شرایط نصب روکش صندلی در شهر تهران

روکش صندلی هایکو با بهره گیری از مجرب ترین نصاب ها ، شما مشتریان محترم را در این امر یاری خواهد نمود و کافی است تنها با مراجعه به سایت هایکو و خرید روکش صندلی ، در فرآیند خرید گزینه نصب را انتخاب نمایید تا در اسرع وقت و با هماهنگی های لازم کارشناسان این شرکت از مزایای نصب در محل کار و یا منزل بهره مند شوید.

ساعت کاری نصب روکش صندلی هایکو از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۶ با توجه به موقعیت مکانی مشتری در شهر تهران هماهنگ می گردد و همچنین روز پنجشنبه از ساعت ۱۳ می باشد .

در ضمن روکش صندلی هایکو در روز های جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل می باشد .

مشتری گرامی خواهشمندیم قبل از سفارش گذاری موارد ذیل رعایت گردد :

۱- در صورت کثیف بودن صندلی و داخل خودرو حتما نسبت به تمیز کردن آن اقدام نمایید.

۲- مشتریان محترمی که سیستم صوتی روی دیواره پشتی عقب خودرو نصب نموده اند حتما قبل از رسیدن نصاب نسبت به باز نمودن آن اقدام نمایند.

۳- در صورت وجود روکش نصب شده روی صندلی خواهشمندیم قبل از رسیدن نصاب نسبت به باز نمودن آن اقدام نمایید در غیر اینصورت نصاب هایکو بابت باز نمودن روکش قبلی مبلغ 500.000 ریال دریافت خواهد کرد.

4- هزینه ایاب ذهاب و نصب روکش صندلی در شهر تهران مبلغ 3.700.000 ریال می باشد.در ضمن مشتریان تهرانی که گزینه حمل را انتخاب کنند و روکش توسط الو پیک و اسنپ ارسال شده باشد و دوباره درخواست نصب نمایند مبلغ پرداختی حمل از خدمات نصب کم نمی شود و همان مبلغ 3.700.000 ریال از مشتری دریافت می گردد .

قابل توجه مشتریانی در مناطق مسکونی 22 (کل شهرک ها) ، شهرری ، اسلامشهر ، شهریار ، ورامین و قرچک ،اندیشه ، افسریه ، شهرک مسعودیه ، شهرک رضویه ، قصر فیرزوه ، شهرری (منطقه 20) ، خدمات نصب ارائه نمی گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید .

تلفن : ۸۸۰۷۳۵۹۳___ ۴۲۷۰۳-۰۲۱

موبایل : ۲۶۹۲۳۱۳-۰۹۰۵

واتس آپ : ۲۶۹۲۳۱۳-۰۹۰۵

بله : ۲۶۹۲۳۱۳-۰۹۰۵

ایتا : ۲۶۹۲۳۱۳-۰۹۰۵

روبیکا : ۲۶۹۲۳۱۳-۰۹۰۵

تلگرام : ۲۶۹۲۳۱۳-۰۹۰۵

 

بازخوردها