صاحبان پژو 206 و پژو 207 این مطلب را حتما بخوانند

صاحبان پژو 206 و پژو 207 این مطلب را حتما بخوانند
یکی از موضوعاتی که بیشتر صاحبان اتومبیل با آن درگیر هستند، انتخاب روکش صندلی مناسب و باکیفیت برای ماشین است. انتخاب درست روکش صندلی باعث زیباتر شدن فضای داخلی ماشین می شود و عمر و دوام صندلیهای ماشین را نیز افزایش می دهد.

آیا شما می خواهید برای ماشین خود، روکش صندلی انتخاب کنید؟

یکی از موضوعاتی که بیشتر صاحبان اتومبیل با آن درگیر هستند، انتخاب روکش صندلی مناسب و باکیفیت برای ماشین است. انتخاب درست روکش صندلی باعث زیباتر شدن فضای داخلی ماشین می شود و عمر و دوام صندلیهای ماشین را نیز افزایش می دهد. برای انتخاب روکش صندلی، گزینه های مختلفی مانند چرم، پارچه، فابریک، پلاستیک مقاوم و... وجود دارد؛ اما در میان این گزینه ها، باید بهترین روکش صندلی را برای ماشین خود انتخاب کنید.

در این نوشته می خواهیم درباره روکش صندلی پژو 206 و روکش صندلی پژو 207 با شما صحبت کنیم و به شما کمک کنیم تا بهترین و مناسب ترین روکش را برای صندلیهای پژوی خود انتخاب کنید.

بهترین گزینه ها برای روکش صندلی پژو 206 و پژو 207 چیست؟

پژوها از جمله ماشینهای خاص و زیبا محسوب می شوند که تولید آنها در داخل ایران انجام می شود. داخل پژوها به صورت حرفه ای و زیبا ساخته می شوند و بسیار جذاب هستند. اگر شما هم صاحب این ماشینها هستید، با انتخاب روکش صندلی مناسب برای پژو 206 یا پژو 207 خود، می توانید فضای داخلی ماشین خود را خاص تر و زیباتر کنید. از شما می خواهیم تا پایان این نوشته با ما همراه باشید تا با بهترین روکش صندلی پژو 206 و 207 آشنا شوید.

انواع روکش صندلی برای پژو 206 و 207

 1. روکش صندلی چرم: یکی از گزینه های مناسب برای روکش کردن صندلی های اتومبیل، روکش صندلی چرم است. برای روکش کردن صندلی داخل ماشین با استفاده از چرم، معمولا باید بودجه زیادی کنار بگذارید، زیرا روکش چرم، گران قیمت است. هم چنین روکش چرم، قابلیت تنفس ندارد و بدن فرد در اثر نشستن روی صندلی، عرق می کند و به صندلی می چسبد. به علاوه روکش چرمی به خشکی هوا حساس است و بعد از مدتی، پوسته پوسته می شود. اگر روکش صندلی شما از جنس چرم باشد، بعد از مدتی در فضای ماشینتان، بوی بد چرم را حس خواهید کرد. روکش صندلی چرمی در اثر تابش نور خورشید، دچار آسیب و رنگ پریدگی می شود. بعضی از افراد بر این باور هستند که روکش صندلی چرمی به راحتی تمیز می شود؛ اما باید بدانید که در صورت وجود لکه و آلودگی شدید، چرم را به سختی می توان تمیز کرد. یکی دیگر از معایب روکش صندلی از جنس چرم این است که در اثر آتش و حرارت مقاومت پایینی دارد و سریع آتش می گیرد.
 2. روکش صندلی پارچه ای: یکی از بهترین مواد برای روکش کردن صندلی های داخل اتومبیل، پارچه ها هستند. روکش های پارچه ای در برابر شوینده ها، حرارت، نور شدید آفتاب، سایش و مواد اشتعال زا مقاوم هستند و به راحتی خراب نمی شوند. روکش پارچه ای فابریک در مدلها و رنگهای مختلف تولید می شوند و شما می توانید بر اساس سلیقه و رنگ داخلی خودرو، روکش پارچه ای زیبایی را برای ماشینتان انتخاب کنید. روکش های پارچه ای از روکشهای چرمی بادوام تر هستند و کیفیت بهتری دارند. در روکش های پارچه ای، مشکل تعریق وجود ندارد و بدن فرد در اثر نشستن روی آن، عرق نمی کند.

بهترین روکش صندلی 206 و 207

با توجه به توضیحات بالا، می توان دریافت که بهترین نوع روکش برای روکش کردن صندلی پژو 206 و پژو 207، روکش صندلی پارچه ای است.

روکش صندلی پارچه ای با نخ پلی استر تولید می شود که یکی از باکیفیت ترین نخ ها محسوب می شود و دوام بسیار خوبی دارد. روکش پارچه ای به قدری خوب است که شرکتهای بزرگ خودروسازی در جهان، از پارچه یا فابریک برای تودوزی اتومبیلها استفاده می کنند.

وقتی شما از پارچه برای روکش صندلی 206 یا روکش صندلی 207 خود استفاده می کنید، زیبایی داخل خودروی خود را چندین برابر می کنید. به علاوه با این کار، از روکش اصلی صندلی های ماشینتان هم مراقبت خواهید کرد.

هر زمان هم که از روکش های صندلی 206 یا 207 خود خسته شدید، می توانید با هزینه ای مناسب، تمام روکشها را عوض کنید و حال و هوای تازه ای به ماشینتان ببخشید.

در صنعت نساجی، پارچه های مناسب برای روکش صندلی ماشین را با روشهای مختلف از جمله گردباف، مخمل و تار و پودی تولید می کنند. استحکام این پارچه ها بسیار عالی است و در برابر کشیدگی و ساییدگی به راحتی از بین نمی روند.

یکی از مزایای روکش صندلی فابریک پارچه ای این است که به راحتی تمیز می شود؛ یعنی شما می توانید روکش های پارچه ای را به همراه دیگر لباسهای خود درون ماشین لباسشویی بیندازید و روکشهایی تمیز و عالی را دوباره به صندلیهای ماشینتان بپوشانید.

در بیشتر اوقات، از ابر و آستر نیز در ساخت روکش صندلی پارچه ای استفاده می شود که راحتی و دوام این مدل روکش ها را بیشتر می کند، مثلا روکش صندلی فابریک با استفاده از پارچه، ابر و آستر دوخته می شود که کیفیت بسیار بالایی دارد.

البته این موضوع را هم باید بدانید که تنوع روکش صندلی پارچه ای به قدری زیاد است که شما می توانید با خیال راحت مدل و جنس روکشها را انتخاب کنید. برای تولید روکش صندلی پارچه ای داخل ماشین از جنسهای مختلفی چون مخمل، اسپایس، برزنت، کنف یا پارچه های نخی استفاده می شود.

مزایای روکش صندلی پارچه ای

از جمله مزایای روکش صندلی پارچه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 •  روکش پارچه ای، از نظر طرح و مدل تنوع بسیار بالایی دارد.
 •  نسبت به سایر روکشها، روکشهای پارچه ای را می توان با قیمت بسیار مناسب تهیه کرد. یعنی این نوع روکشها، گران قیمت نیستند.
 •  روکش صندلی پارچه ای مانع از تعرق راننده و سرنشینان در اثر نشستن می شود؛ یعنی هم برای فصل گرما و هم برای فصل سرما مناسب هستند.
 •  روکش صندلی فابریک از جنس پارچه به صورت کاملا ثابت و محکم روی اسکلت صندلی 206 و 207 قرار می گیرد.
 •  نسبت به روکش چرمی، روکش صندلی پارچه ای در برابر شوینده ها، حرارت، ساییدگی و آفتاب مقاومت بهتری از خود نشان می دهد.
 •  راحتی مبلمان اتومبیل با استفاده از انواع روکش صندلی پارچه ای بیشتر می شود.

پس با این تفاسیر، بهترین روکش صندلی پژو 206 ، روکشی است که با استفاده از پارچه تولید شده است. هم چنین روکش پارچه ای، بهترین روکش صندلی پژو 207 نیز به حساب می آید.

اگر روکش صندلی پژوی خود را از مدل فابریک پارچه ای انتخاب کنید، مطمئن باشید که از انتخاب خود پشیمان نمی شوید.

خرید روکش صندلی پارچه فابریک باعث می شود که صندلی های داخل ماشین شما کاملا سالم بمانند و عمر بیشتری داشته باشند. همچنین می توانید با هزینه ای کم، صندلی های پژو 206 یا پژو 207 خود را با این روکشهای زیبا، بپوشانید. ست کردن سایر تجهیزات با روکشهای پارچه ای کار راحتی است و شما می توانید زیبایی داخل ماشین خود را با خرید روکش صندلی مناسب، چند برابر کنید.

تجربه نشان داده است که کیفیت و نوع روکش صندلی ماشین در میزان امنیت و رضایت راننده و سرنشینان تاثیر زیادی می گذارد. بعد از انتخاب روکش صندلی پارچه فابریک ، مشاهده می کنید که در هنگام رانندگی و مسافرت، هم شما و هم دیگر افراد داخل ماشین، احساس راحتی بیشتری دارند.

چگونه روکش صندلی ماشین خود را خریداری کنید؟

شاید فکر کنید که برای خرید روکش صندلی ماشین حتما باید به مغازه های فروش روکش صندلی و تجهیزات داخلی ماشین مراجعه کنید؛ اما باید بدانید که شما می توانید با کمک اینترنت و به صورت آنلاین، روکش صندلی ماشین خود را انتخاب کرده و آن را خریداری کنید.

خرید اینترنتی روکش صندلی باعث صرفه جویی در زمان و انرژی شما می شود. اگر قصد خرید روکش صندلی پژو 206 یا روکش صندلی پژو 207 را دارید، به فروشگاهی معتبر مراجعه کنید و روکش صندلی دلخواه خود را از آن فروشگاه خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی هایکو، سالها سابقه کار در زمینه تولید انواع روکش صندلی ماشین را دارد. یکی از بهترین محصولات فروشگاه هایکو، روکش صندلی فابریک پارچه است که بهترین پارچه ها ساخته می شود و کیفیت بسیار بالایی دارد. برای ساخت روکش صندلی پارچه ای هایکو از پارچه و نخ درجه یک، ابر و آستر استفاده می شود. دوام و راحتی این روکش ها بسیار فوق العاده است و تاکنون مشتریان زیادی از این مدل روکشهای صندلی راضی بوده اند.

کارشناسان فروشگاه هایکو به شما کمک می کنند تا بهترین و باکیفیت ترین روکش ها را برای ماشین خود انتخاب کنید. شما می توانید انواع مدلهای روکش صندلی پارچه ای را با رنگهای مختلف در فروشگاه هایکو مشاهده کنید. البته کارشناسان ما نیز برای انتخاب بهترین روکش صندلی به شما کمک می کنند. روکش های صندلی هایکو، با توجه به طرح و جنس تودوزی، رودری و داشبورد خودرو ساخته می شوند و کیفیت بسیار خوبی دارند. این روکشها، به صورت کاملا دقیق و ظریف دوخته شده اند و استفاده از آنها بسیار راحت است.

برای خرید روکش صندلی 206 و روکش صندلی 207 به دنبال فروشگاهی مطمئن می گردید؟ در این صورت، از شما می خواهیم به فروشگاه هایکو سر بزنید و مدلهای مختلف روکش صندلی پارچه ای این فروشگاه را مشاهده کنید. در این فروشگاه می توانید انواع طرحها و رنگهای روکش ها را ببینید و روکش موردنظر خود را انتخاب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید.

تلفن ثابت : ۴۲۷۰۳-۰۲۱ – ۸۸۰۷۳۵۹۳-۰۲۱

موبایل : 09052692313

تلگرام : ارتباط با امور مشتریان 09052692313

ارسال نظر
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
 • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
 • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
 • - لطفا فارسی بنویسید.
 • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
 • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد