ویدئو آموزش نصب روکش صندلی کوییک

نصب روکش صندلی کوییک

مشتریانی که بصورت آنلاین روکش صندلی خرید می کنند آیا می توانند روکش صندلی خودشان را نصب کنند.

در اینجا می خواهیم نحوه نصب روکش صندلی کوییک را آموزش دهیم و بدون اینکه هزینه ای بابت نصب به نصابان روکش صندلی دهید براحتی می توانید روکش صندلی خودروی خودتان را نصب کنید .
توجه داشته باشید صندلی کوییک ، کوییک کراس و تیبا 2 هاچ بک از لحاظ الگویی یکسان می باشند و نحوه نصب این خودرو ها کاملا شبیه هم هستند

نصب روکش صندلی کوییک صندلی قسمت صندلی راننده

اولین قطعه جهت نصب روکش صندلی کوییک ، قسمت راننده می باشد .

ابتدا قطعه کفی جلو را روی نشیمن صندلی جلو قرارداده و با کف دست روکش شروع به مونتاژ می کنید بطوریکه خط دوخت روکش اول و دوم تقریبا با هم منطبق شوند .

در قسمت چپ صندلی راننده اهرم های تنظیم صندلی می باشد . در این قسمت مطابق ویدئو قسمت های برش خورده نشیمن جلو را از بین اهرم تنظیم صندلی رد می کنید .

پس از مونتاژ قطعه کفی جلو در پایان تمامی کش ها را به سمت زیر صندلی هدایت کنید و در زیر صندلی بصورت موازی به همدیگر گره بزنید .

دومین قطعه ، تکیه گاه صندلی جلو می باشد در این قسمت قطعه مورد نظر را روی صندلی جلو قرار داده و با دست دوخت روکش اول و دوم روی هم قرار دهید و کش ها را به قسمت زیر صندلی هدایت کنید .

در مرحله آخر نیز می توانید کش ها را به میله ای که در زیر صندلی وجود دارد گره بزنید .

نصب روکش صندلی کوییک قسمت زیرسری جلو

نصب زیر سری جلو راننده و شاگرد مشابه هم می باشند پس از در آوردن زیرسری از صندلی ، روکش زیرسری را براحتی مونتاژ می کنید و با یک تیغ یا قیچی جای بوش زیرسری جلو را در تکیه گاه جلو برش می دهید .

 

نصب روکش صندلی کوییک صندلی قسمت صندلی شاگرد

تمامی اجزا و قطعات سمت شاگرد مطابق صندلی راننده می باشد و از لحاظ الگو و فریم صندلی مشابه می باشند . روش نصب در این قسمت مطابق مرحله قبل انجام می گیرد

 

نصب روکش صندلی کوییک نشمین عقب

تمامی روکش صندلی های خودرو کوییک ، تیبا 2 و کوییک کراس در قسمت عقب دوتکه هستند .

در این مرحله ابتدا صندلی های عقب را از بدنه خودرو جدا کرده و به بیرون انتقال دهید سپس روکش صندلی نشیمن عقب را روی صندلی قرار دهید و کش ها را بصورت موازی گره بزنید .

 

نصب روکش صندلی کوییک تکیه گاه عقب

با توجه به اینکه تکیه گاه روکش صندلی کوییک بصورت لولا به بدنه خودرو نصب شده است نمی توان آنرا جدا و به بیرون انتقال داد .

در این مرحله ابتدا ضامن پشتی عقب را آزاد کرده و با آچار تی 20 قسمت درپوش پلاستیکی کمربند ایمنی جدا کنید سپس با آچار 16 مهره پایینی کمربند ایمنی را از بدنه خودرو باز کنید .

پس از انجام مراحل فوق روکش تکیه گاه عقب را روی صندلی قرار دهید و پس از مونتاژ کش ها بصورت موازی به یکدیگر گره بزنید و پس از اتمام نصب مهره پایین و پیچ های بالایی جای کمربند ایمنی را می بندید.

قطعه دوم تکیه گاه عقب نیز نیز به آچار ندارد و فقط مطابق مرحله قبل نصب و مونتاژ می شود .

مراحل نصب قسمت تکیه گاه عقب روکش صندلی کوییک به پایان رسیده و پس از انجام مراحل فوق با تیغ یا قیچی جای بوش زیرسری های عقب و اهرم ضامن تکیه گاه عقب را برش می دهید .

 

خرید روکش صندلی هایکو

امیدواریم توانسته باشیم در ویدئو های فوق نصب روکش صندلی کوییک را به زبان ساده آموزش دهیم.

بطور کلی نصب روکش صندلی زمان‌بر می باشد و باید با صبر و حوصله صورت بگیرد .

روکش صندلی هایکو با بهره گیری از بروزترین ماشین آلات برش و دوخت و مجرب ترین تیم کارشناسی و نصابان بهترین روکش صندلی خودرو را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد.

کافی است با مراجعه به سایت www.hyco.ir و جست و جوی خودرو خود با تمامی طرح ها و مدل های متنوع ، روکش صندلی را مشاهده و با یک کلیک خرید خود را نهایی کنید.

جهت مشاهده تمامی طرح های روکش صندلی کوییک اینجا کلیک کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید.

تلفن ثابت : ۴۲۷۰۳-۰۲۱ – ۸۸۰۷۳۵۹۳-۰۲۱

موبایل : 09052692313

تلگرام : ارتباط با امور مشتریان 09052692313

4 نظر

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید