فنگشویی خودرو

علم فنگ شویی

علم فنگ شویی دنیایی جذاب و کمی پیچیده دارد که این روزها علاقه مندان به آن در حال افزایش است .

این علم تمرکزی بر انرژی محیط پیرامون و اشیایی دارد که زمان زیادی با آنها وقتمان را سپری می کنیم،تا بر انرژی مثبت خود بیافزاییم و انرژی های منفی را از خود دورکنیم.

در اینجا سعی کرده ایم چکیده ای از مطالب مربوط به فنگ شویی در ماشین را برای شما عزیزان بیان کنیم تا حتی اگر شناختی نیز بر این علم ندارید بتوانید اطلاعات محدودی را بدست آورید.

در این مطلب از بیان جزییات صرف نظر کرده ایم و راهکارهایی را پیشنهاد داده ایم تا برای هرکس قابل دسترسی و اجرا باشد.

امروزه زمان هایی را که در خودرو خود سپری می کنیم افزایش یافته و گاهی چند ساعت از روز را سوار بر ماشین خود هستیم؛ این موضوع باعث شده تا خودروی ما تشابهی پیدا کند به محل زندگی ما ، درنتیجه دور از ذهن نیست که از فضای داخل ماشین خود انرژی دریافت کنیم.

پس از همین امروز با خواندن این مطالب و راهکارهای راحت و دردسترس شروع کنید به سروسامان دادن اتومبیل خود تا حال بهتری داشته باشید.

روکش صندلی خودرو

روکش صندلی خودرو

در اولین قدم نظافت و عدم بهم ریختگی فضای داخل وبیرون ماشین است؛اگر شما هم مانند بسیاری از افراد خودرو خود را به محل بایگانی مدارک یا کمدی برای لباسهایتان و … تبدیل کرده اید این عادت را ترک کنید ،ماشین خود را تمیز نگه دارید و از بهم ریختگی و تلنبار کردن وسایل هر کجای ماشین دست بردارید ؛روکش های ماشین قسمتی از خودرو است که بیشترین تماس را با سرنشینان دارد، متاسفانه خیلی ها از تمیزکردن آن غافل اند که این موضوع پیامدهایی منفی هم از نظر سلامتی و هم از نظر فنگ شویی دارد.

در اینجا فرصت را غنیمت شمرده و به شما پیشنهاد می کنیم اگر نمی خواهید روکش هایتان را زود به زود تعویض کنید ، روکش صندلی هایی را انتخاب کنید تا از کیفیتی خوب و مقاوم برخوردار باشند و باخیالی آسوده به نظافت و شستشوی آن بپردازید ؛ روکش صندلی های هایکو انتخابی درست و به صرفه برای شما به ارمغان میاورد.شما می توانید برای انتخاب طرح و رنگ مناسب نیز از مشاوران ما راهنمایی و کمک بخواهید.

بهترین روکش صندلی ماشین

از تمیز بودن شیشه های ماشین نیز غافل نباشید، در فنگ شویی خودرو ، شیشه اتومبیل به چشم آن تشبیه شده ؛ پس مراقب چشمان خودرو خود باشید و اگر شیشه های اتومبیلتان شکستگی دارد آن ها را برطرف یا تعویض کنید تا انرژی بهتری را از نگاه کردن به آن به دست آورید.

حس خوب و دلپذیری که از به مشام رسیدن بوی خوش به انسان دست می دهد برهیچ کس پوشیده نیست ، اجازه دهید بویی خوش همواره در فضای ماشینتان بپیچد تا انرژی تان بهتر شود ؛ می توانید از خوشبوکننده های ماشین استفاده کنید و یا از هر روشی که خودتان دوست دارید بهره مند شوید.

همچنین استفاده از عود، اسپند ، اسماج و قراردادن چند برگ بو و سنگ در خودرو از نظر فنگ شویی می تواند تاثیرات خوبی داشته باشد.

نکته ای دیگر برای کسانی است که علاقه به استفاده از اشیا تزیینی در داخل ماشین هستند ؛ از عروسک ها و وسایل تزیینی که انرژی منفی دارند مثل اسکلت و … بپرهیزید.

 به تناسب و هارمونی رنگ بین روکش ها ، وسایل و رنگ بدنه خودرو توجه کنید و اگر آثارتصادف و خرابی رو بدنه ماشین تان وجود دارد آن ها را برطرف کنید.

هوا را درجریان بگذارید ! در هر شرایط و مکانی خوبست تا چند دقیقه اول سوار شدنتان به ماشین شیشه هارا بازکنید تا هوای راکد داخل ماشین به جریان بیافتد.

ماشین خود را دوست دارید،به آن عشق و توجه داشته باشید تا تمام این عشق و انرژی های مثبت را دریافت کنید.

و در پایان امیدواریم که مطالب گفته شده برایتان مفید بوده باشد و بتواند کمکی باشد تا زمان هایی که سوار بر خودروتان هستید و یا در ترافیک های روزانه کلافه میشوید حالتان را بهترو روزتان را پر انرژی تر کند

روکش صندلی هایکو

کافی است با مراجعه به سایت www.hyco.ir و جست و جوی خودرو خود با تمامی طرح ها و مدل های متنوع روکش صندلی مناسب با خودرو خود آشنا شده و با یک کلیک خرید خود را نهایی کنید تا طی 48 ساعت آینده روکش بر صندلی خودرو شما نصب شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات می توانید از طریق منابع زیر با ما در تماس باشید.

تلفن ثابت : ۴۲۷۰۳-۰۲۱ – ۸۸۰۷۳۵۹۳-۰۲۱

موبایل : 09052692313

تلگرام : ارتباط با امور مشتریان 09052692313

سپاس از همراهیتان

پاسخ

Please enter your comment!
لطفا نام خود را وارد کنید